Kierowca bmw uderzył w rowerzystkę i uciekł

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 07.10.2019 12:31, ap
Kryminalni z bielskiej komendy poszukują świadków wypadku, do którego doszło na ul. Dworkowej w Bestwinie. Po zderzeniu się osobówki z rowerzystką kierowca bmw oddalił się z miejsca zdarzenia.
Kierowca bmw uderzył w rowerzystkę i uciekł

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 16 września ok. godz. 15.05 na ulicy Dworkowej w Bestwinie.

W wypadku udział brali kierujący SUV-em marki BMW koloru białego oraz rowerzystka. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Kierowca samochodem oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat powyższego zdarzenia o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapiennej 45, telefon 33 8121280, 33 8121423, 33 8121255 lub 997 - informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.
foto: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy