Kierowca miał ponad 3,5 promila. Ludzie wezwali policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.06.2020 11:07,
.
Kierowca miał ponad 3,5 promila. Ludzie wezwali policję
Jak informuje policja, we wtorek dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w Żywcu na ul. Kocurowskiej samochodem bmw, pod sklep, przyjechał najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna. Z przekazanej informacji wynikało, że kierowca samochodu bardzo dynamicznie wjechał na chodnik, a gdy wysiadł, zataczał się.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Dzięki współdziałaniu ze Strażą Miejską ustalili, że wskazany w informacji samochód jedzie w kierunku Moszczanicy. Po chwili policjanci zauważyli go i dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Za kierownicą siedział 41-letni mieszkaniec Żywca. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy