Kierowca z zakazem wpadł na policyjny radar

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.11.2020 10:27,

.


Kierowca z zakazem wpadł na policyjny radar

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, pilnując bezpieczeństwa na drodze zatrzymali 38 – letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który wsiadł za kierownicę samochodu pomimo tego, iż posiadał zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość.

Wczoraj (19.11.2020) po południu policjanci z oświęcimskiej drogówki pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na trasie Oświęcim - Kęty. O godzinie 13.30 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej laserowy miernik prędkości wskazał, że kierowca samochodu dostawczego jedzie z prędkością 74km/h przy dozwolonej prędkości 50km/h. W związku z powyższym policjanci dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. Podczas kontroli okazało się, że kierujący samochodem 38 - letni mieszkaniec powiatu bielskiego popełnił nie tylko wykroczenie lecz dopuścił się także przestępstwa drogowego. Z policyjnej bazy danych wynikało, że posiada zakaz kierowania pojazdami.

Za kierowanie pojazdem z sądownie orzeczonym zakazem kierowania grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy