Kierowca zatrzymany za narkotyki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.04.2021 10:48,
Policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę renault, który miał pod nosem resztki zażytego wcześniej narkotyku.
Kierowca zatrzymany za narkotyki

W poniedziałek późnym wieczorem stróże prawa z bielskiego wydziału prewencji patrolowali okolice ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach. Uwagę policjantów zwrócił kierujący samochodem renault, którego sposób jazdy i zachowanie za kierownicą wzbudziło podejrzenia policjantów. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Podczas rozmowy z policjantami 33-latek wyraźnie się denerwował, a sposób w jaki się wypowiadał świadczył, że mógł być pod wpływem narkotyków.

Mundurowi zauważyli, że pod nosem ma ślady białego proszku, takie jak po zażyciu amfetaminy. Zdecydowali się dokładniej skontrolować 33-latka podejrzewając, że może posiadać przy sobie narkotyk. Chwilę później okazało, się że mężczyzna ukrywa przy sobie woreczek z amfetaminą.

Został zatrzymany pod zarzutem posiadania narkotyków, badanie policyjnym narkotesterem potwierdziło, że był pod wpływem środków odurzających, dlatego została mu także pobrana krew. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za które grożą mu nawet 3 lata za kratami, a po uzupełnieniu zarzutów o prowadzenie pojazdu w stanie po ich użyciu także zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy