Kojarzysz tego mężczyznę? Jest poszukiwany za kradzież

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 05.10.2019 10:07, ap
Policjanci publikują wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież. Złodziej pokusił się na rower z terenu MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach. Widzieliście go?
Kojarzysz tego mężczyznę? Jest poszukiwany za kradzież
Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Saveno mod. Everest 3.0 koloru czerwono-czarno-białego.

- Do kradzieży doszło na terenie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 24 sierpnia 2019 roku. Publikujemy wizerunek poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów - wyjaśnia asp.szt Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Mundurowi proszą, aby informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. 32 214 88 10, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected]

Policjanci gwarantuj anonimowość!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy