Kolejne pary świętują 50. i 60-lecie wspólnego życia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.06.2021 14:13, fot. Anna Bielak USCBB
Kolejne pary świętujące jubileusze małżeńskie 24 czerwca odebrały gratulacje, życzenia, medale i dyplomy. Niestety, ze względu na pandemię nadal nie odbywają się uroczystości w Sali sesyjnej bielskiego Ratusza, a pary odbierają medale indywidualnie w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej.
Kolejne pary świętują 50. i 60-lecie wspólnego życia

50 wspólnych lat i medal przyznany na tą okoliczność przez Prezydenta RP 24 czerwca odbierali - Krystyna i Józef Biernatowie, Maria i Romuald Burczykowie, Cecylia i Józef Ciuczkowie, Grażyna i Józef Dziedzicowie, Zofia i Mieczysław Dziendzielowie, Kazimiera i Eugeniusz Gilowscy, Janina i Zdzisław Gołębiowscy, Hermina i Edward Gryglewiczowie, Urszula i Zbigniew Hilarowiczowie, Eugenia i Wilhelm Kanafkowie, Krystyna i Włodzimierz Mroźni, Helena i Marian Okrutowie, Helena i Jan Pilchowie, Katarzyna i Zbigniew Rybka, Wiesława i Jacek Stryszowscy, Halina i Władysław Szwachła, Krystyna i Józef Tworzydłowie, Urszula i Jarosław Wiltosińscy, Józefa i Wiesław Wróblowie.

Państwo Teresa i Michał Kauzowie świętowali 60-lecie wspólnego życia.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada do końca 2021 roku, mogą zgłaszać ten fakt do Urzędu Stanu Cywilnego. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy