Kolejny tragiczny wypadek drogowy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.10.2020 18:40,
Apel policji do kierowców i pieszych.
Kolejny tragiczny wypadek drogowy
Jak informuje żywiecka policja, w czwartek około 18.50 w Ujsołach na ul. Księdza Piotrowskiego kierujący fordem transitem 31-letni mężczyzna, na prostym odcinku drogi, potrącił przechodzącego przez jezdnię 69-letniego pieszego.

W wyniku zdarzenia 69-latek, pomimo wysiłku ratowników medycznych, zmarł. Jak ustalili policjanci 31-letni kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Na miejscu przez kila godzin pracowali policjanci, obecny był prokurator. Pod jego nadzorem śledczy będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dodajmy, że tego samego dnia w Gilowicach, w wyniku potrącenia, śmierć poniosła 36-letnia kobieta, a jej 3-letnia córeczka walczy o życie w szpitalu.

- Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Kierowcy muszą pamiętać o tym, że wyjeżdżając na drogi ponoszą odpowiedzialność zarówno za siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienia, nadmierna prędkość czy lekceważenie przepisów ruchu drogowego mogą zakończyć się tragicznie - informuje policja

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy