Koronawirus. Coraz więcej przypadków w powiatach żywieckim i bielskim

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.04.2020 11:07,
Koronawirus. Coraz więcej przypadków w powiatach żywieckim i bielskim
O 144 nowych przypadkach koronawirusa w województwie śląskim poinformowało w niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie Sląski Urząd Wojewódzki informuje, że w szpitali zmarł 84-letni mieszkaniec Żywca, u którego potwierdzono koronawirusa.


To 2 mieszkańców Żor (kobieta w sile wieku i młody mężczyzna), 2 mieszkanki powiatu tarnogórskiego (dziecko i kobieta w średnim wieku), 3 mieszkańców Żywca (młody mężczyzna i 2 kobiety: młoda i w średnim wieku), 34 mieszkańców powiatu żywieckiego, 7 mieszkańców Katowic (najmłodszy 25 lat, najstarszy 52), mieszkaniec powiatu bielskiego w sile wieku, 5 mieszkańców powiatu rybnickiego (3 kobiety: dwie starsze i młoda, 2 mężczyzn: w sile wieku i w średnim wieku), 5 mieszkańców Tychów (najmłodszy 4, najstarszy 66 lat), 22 osób z Jastrzębia-Zdroju (najstarszy 82, najmłodszy 28 lat), mieszkanka powiatu cieszyńskiego w sile wieku, mieszkanka Cieszyna w sile wieku, 8 mieszkańców powiatu pszczyńskiego (najmłodszy 49, najstarszy 83 lata), 4 mieszkanki powiatu mikołowskiego (3 młode i w średnim wieku), 11 mieszkańców powiatu wodzisławskiego (najmłodszy 22, najstarszy 79 lat), mieszkanka Częstochowy w średnim wieku, młody mieszkaniec Bytomia, 12 mieszkańców Dąbrowy Górniczej, 6 mieszkańców powiatu będzińskiego, mieszkanka Lublińca w średnim wieku, 3 mieszkanki powiatu zawierciańskiego (2 w średnim wieku i w sile wieku), mieszkanka Lublińca w średnim wieku, 2 mieszkanki Zabrza (starsza i w średnim wieku), 3 mieszkanki Sosnowca (2 starsze i w średnim wieku), mieszkanka Bierunia w sile wieku, młody mieszkaniec Kłobucka, starsza mieszkanka Rudy Śląskiej, młoda mieszkanka Rybnika, mieszkaniec Raciborza w sile wieku, mieszkaniec powiatu raciborskiego w sile wieku oraz młoda mieszkanka Żor.

W sumie na śląsku jest już 1417 przypadków zakażenia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy