Koronawirus w natarciu. Tak wygląda obecnie sytuacja

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.04.2020 18:00,
Nowe dane z sanepidu.
Koronawirus w natarciu. Tak wygląda obecnie sytuacja

U 28 kolejnych mieszkańców województwa sląskiego, u których wykonano badania molekularne pobranych próbek, wykazano obecność groźnego koronawirusa. Są to 2 kobiety, w średnim wieku i w sile wieku oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu wodzisławskiego, starsza mieszkanka Tychów, 3 kobiety w średnim wieku z powiatu lublinieckiego, mieszkanka w średnim wieku z Mysłowic, mężczyzna w średnim wieku z powiatu raciborskiego, mieszkaniec w średnim wieku ze Świętochłowic, mieszkanka Sosnowca także w średnim wieku oraz młody mężczyzna z Siemianowic Śląskich.

Niestety, „plusa” wykazały także badania próbek pobranych od 16 osób ze szpitala specjalistycznego w Bytomiu. Najstarsza osoba ma 94 lata, najmłodsza – 46 i są to głównie mieszkańcy Bytomia, Zabrza, Siemianowic Śląskich oraz powiatu myszkowskiego.

Na tę chwilę hospitalizowanych jest 200 osób, nadzorem sanitarnym objętych jest 7027.

[OBRAZ1]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy