Koszmarny dzień na bielskich drogach: 1 wypadek, 28 kolizji

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 03.09.2019 11:00,
Koszmarny dzień na bielskich drogach: 1 wypadek, 28 kolizji
Niezachowanie należytej ostrożności, prędkość i brawura były przyczyną wypadków i kolizji do jakich doszło od wczoraj na drogach regionu. Opady jakie towarzyszą nam w ostatnich dniach miały wpływ na trudne warunki z jakimi przyszło się zmierzyć kierowcom.

Tylko w poniedziałek doszło do 1 wypadku oraz 28 kolizji drogowych.

W poniedziałkowe popołudnie w Bielsku-Białej na ulicy łagodnej 20-letnik kierujący pojazdem Renault najechał na tył poprzedzającego pojazdu marki Daewoo, którym kierował 50-latek. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka pojazdu Daewoo, która z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala. Wtorek rozpoczął się również od niebezpiecznego zdarzenia.

Przed godziną 6 rano w Bielsku-Białej na ulicy Żywieckiej doszło do zdarzenia z motorowerzystą. Z ustaleń policjantów z bielskiej drogówki wynika, że 36-letnik kierujący Oplem wykonując manewr skrętu w lewo w ulicę Prusa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 56-letniemu motorowerzyście, w wyniku czego motorower uderzył pojazd Fiat, który poruszał się za Oplem. Kierujący motorowerem marku Junak z trafił do szpitala. Kierującemu Oplem policjanci zatrzymali prawo jazdy.

- Ostateczna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń kierującego jednośladem. Dlatego apelujemy o ostrożność i zwrócenie uwagi na fakt, że występujące w ostatnim czasie skrajne warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na nasze bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajcie, że zarówno Wasze życie, jak i życie pozostałych uczestników ruchu drogowego jest w Waszych rękach! - informują policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy