Kradzioną kartą płacił za zakupy

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.01.2020 16:30, ap
Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić mieszkaniec Żywca. 68-latek ukradł kartę bankomatową i płacił nią jak swoją. Ponadto, to nie był jego pierwszy raz.
Kradzioną kartą płacił za zakupy
Mieszkańcowi Żywca ktoś ukradł kartę bankomatową. Zanim właściciel ją zablokował, złodziej zdążył dokonać kilku płatności.- Kryminalni z Żywca, którzy zajęli się tą sprawą, szybko ustalili, że kradzieży mógł dokonać 68-latek. Został on zatrzymany i usłyszał 5 zarzutów kradzieży z włamaniem - wyjaśnia asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Jak wynika z materiałów sprawy, mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwa. Za popełnienie kolejnego w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy