Kto zgubił kamerę? Policja szuka właściciela

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.08.2020 18:15, PG
Sprzęt znaleziono w rejonie przystanku autobusowego.
Kto zgubił kamerę? Policja szuka właściciela
Policja poszukuje właściciela kamery, która odnaleziona została w dniu 27 lipca br. w Żywcu na ul. Kopernika, w rejonie przystanku autobusowego.

Właściciela zguby wraz z dokumentami potwierdzającymi fakt posiadania kamery prosimy o kontakt z dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

27 lipca br. w Żywcu na ul. Kopernika w rejonie przystanku autobusowego odnaleziono kamerę. Właściciela zguby prosimy, aby zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Żywcu w celu jej odbioru.

Wszelkich informacji w tej sprawie udziela dzielnicowy st.asp. Janusz Kasperek pod numerem tel. 727 032 353, w razie problemów z połączeniem kontakt z dyżurnym KPP w Żywcu pod numerem tel. 47 85 722 55.


foto: ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy