Ku przestrodze. Próba oszustwa na drodze?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.08.2020 09:43, foto: facebook
Ostrzeżenie dla kierowców.
Ku przestrodze. Próba oszustwa na drodze?

Ku przestrodze zamieszamy wpis z facebooka zamieszczony przez jedną z mieszkanek

"UWAGA !!! Pilna informacja.Złodzieje na S-1 Przybędza - Żywiec

Dzisiaj o godzinie 7.38 na wjeździe na drogą ekspresową S 1 w kierunku Żywca ,zatrzymał nas pan stojący koło Passata,drugi mężczyzna siedział za kierownicą.Auto było na angielskich numerach rejestracyjnych.
Osoba zatrzymująca zapytała czy mówię po angielsku lub niemiecku,po czym poprosiła o pomoc.Mężczyzna dał mi swoją ,,niby,, wizytówkę z adresem zamieszkania. Na wizytówce było imię Mustafa i chciał mi dać pod zastaw ,,złoty sygnet,, ,abym ja dał mu pieniądze na paliwo bo mu zabrakło.
Znam ten numer! Często był stosowany na autostradzie A-4 z tym że auto było zawsze na niemieckich numerach.Często blokowaliśmy takiego typa i dzwoniliśmy na Policję ,jednocześnie informowaliśmy na CB Radiu innych kierowców o oszustach .

Problem jest taki że do tej pory nigdy nie było takiego przypadku tutaj na terenie Żywiecczyzny.

Uważajcie i nie dajcie się okraść !

Wiem, pomagać trzeba, ale widząc taki przypadek, jadąc samemu, należy być czujnym ,a samotnym kobietom za kierownicą radzę nie zatrzymywać się.

Powiadomiłem o zdarzeniu Policję ,dzwoniąc pod numer 112.

Ostrzeżcie swoich znajomych,kobiety.dzieci podróżujących tą trasą.Na dowód wrzucam dwa zdjęcia z rejestratora samochodowego."

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy