reklama

Ku przestrodze. Zuchwała kradzież mieszkaniowa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.10.2021 12:31,
Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali 39-letniego bielszczanina, który wkradł się do niezamkniętego na klucz mieszkania i z przedpokoju skradł torbę z zawartością wartą tysiąc złotych.
Ku przestrodze. Zuchwała kradzież mieszkaniowa

W sobotę rano dyżurny trzeciego komisariatu odebrał zgłoszenie, że do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Piastowskiej wszedł mężczyzna, zabrał torbę sportową znajdującą się tuż przy wejściu i uciekł. Zgłaszająca zapamiętała wizerunek uciekającego mężczyzny i zawiadomiła policje.

Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Mundurowi patrolowali okolice Piastowskiej, gdzie zauważyli podejrzewanego mężczyznę, który na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Został po chwili zatrzymany, a skradziona torba wraz z zawartością została odzyskana. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany, ponieważ ukrywał się przed organami ścigania.

39-letni mieszkaniec Bielska-Białej został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży, za którą może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy