Ludzie uwięzieni na balkonie. To przez kota!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2020 15:23, red, foto ilustracja pixabay
W niedzielę (26.04) wieczorem bielscy strażacy zostali wezwani do bardzo nietypowej interwencji przy ulicy Mieszka I w Bielsku-Białej.
Ludzie uwięzieni na balkonie. To przez kota!

Mężczyzna wzywający straż poinformował, że został wraz z kolegą zatrzaśnięty na balkonie na drugim piętrze przez... kota. Znajdujące się w mieszkaniu zwierzę oparło się na klamce w drzwiach balkonowych, doprowadzając do zatrzaśnięcia drzwi.

Panowie nie mogli wrócić do mieszkania. Na dodatek drzwi do mieszkania były zamknięte od środka, klucze znajdowały się w zamku - nikt z drugim kompletem nie był w stanie otworzyć lokalu.

Strażacy przystąpili do działania. Za pomocą drabiny weszli na balkon, gdzie specjalistycznym narzędziem podważyli drzwi balkonowe powodując ich otwarcie. Właściciel i osoba towarzysząca bezpiecznie weszli do mieszkania.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy