Mężczyzna poszukiwany 33 listami gończymi zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.12.2022 11:10,
Poszukiwany był m.in. do odbycia kary więzienia za rozboje, kradzieże, włamania oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej.
Mężczyzna poszukiwany 33 listami gończymi zatrzymany

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z komendy miejskiej w Bielsku-Białej poszukiwali od dłuższego czasu 34-latka, za którym zostało wydanych aż 33 listów gończych w związku z przestępstwami, których się dopuścił oraz 7 zarządzeń o poszukiwaniu wydanych przez sądy.

Mężczyzna był skazany między innymi za rozboje, kradzieże, włamania oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Przed organami ścigania ukrywał się od 2019 roku m.in. na terytorium Unii Europejskiej. Bielscy policjanci ostatecznie namierzyli 34-latka.

Ustalili, że przebywa on na terenie Czechowic-Dziedzic. Wobec podejrzeń, że poszukiwany będzie za wszelką cenę próbował uciec, zastosowali szczególne środki ostrożności i przystąpili do działania. Do zatrzymania mężczyzny doszło z samego rana 1 grudnia. Policjanci z referatu narkotykowego, wspierani przez mundurowych z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Katowicach otoczyli wytypowaną posesję, zabezpieczając ewentualną drogę ucieczki poszukiwanego. Całkowicie zaskoczony widokiem policjantów mężczyzna nie stawiał oporu przy zatrzymaniu.

34-latek został osadzony w policyjnym areszcie, a następnie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzone kary więzienia. Dodatkowo odpowie on za posiadanie narkotyków, które policjanci znaleźli przy nim w trakcie zatrzymania.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy