Mężczyzna psychicznie i fizycznie znęcał się nad ubezwłasnowolnioną matką

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 28.07.2020 19:00, PG
34 - latek trafił do aresztu.
Mężczyzna psychicznie i fizycznie znęcał się nad ubezwłasnowolnioną matką

Nawet do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej. 34-letni bielszczanin podejrzany jest o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją ubezwłasnowolnioną matką. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Do policjantów zgłosiła się opiekunka 58-letniej kobiety, mieszkanki centrum Bielska-Białej. Poinformowała że jej podopieczna najprawdopodobniej ma problemy ze swoim dorosłym synem. Mężczyzna od dłuższego czasu miał poniżać, wyzywać i bić swoją matkę. Kryminalni z bielskiej jedynki rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie. Ustalili, że proceder trwał od ponad 2 lat. W krótkim czasie przesłuchali kilkanaście osób i zgromadzili materiał, który pozwolił przedstawić 34-latkowi zarzut znęcania się nad swoją matką i odizolować go od ofiary. Mężczyzna wczoraj został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przemoc domową grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

źródło: KMP Bielsko - Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy