Mężczyzna ukradł plecak z telefonami w środku. Zatrzymała go policja

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.07.2021 16:00, PG
Okradł dwoje nastolatków, którzy spędzali czas w skateparku.
Mężczyzna ukradł plecak z telefonami w środku. Zatrzymała go policja

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 53-letni mieszkaniec powiatu dębickiego. Mężczyzna ukradł plecak z telefonami o wartości około 1900 złotych. Został zatrzymany przez policjantów z Węgierskiej Górki i trafił do policyjnego aresztu. Telefony trafiły do prawowitych właścicieli. Teraz ze swojego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem.

Kilka dni temu policjanci z Węgierskiej Górki otrzymali zgłoszenie o kradzieży telefonów komórkowych. Jak ustalili, w skateparku w Węgierskiej Górce 10-latek i 14-latka jeździli na rolkach, obok zostawili plecak, w którym były ich telefony o wartości około 1900 złotych. Po pewnym czasie zauważyli, że plecaka nie ma. O sprawie poinformowali rodziców, a ci zaalarmowali policjantów. Śledczy sprawdzali każdy ślad i informację mogącą doprowadzić ich do sprawcy kradzieży.

Dzięki temu dotarli do 53-letniego mężczyzny, który został zatrzymany. Wskazał też policjantom miejsce gdzie ukrył telefony. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut. Telefony trafiły do prawowitych właścicieli. Za popełnione przestępstwo 53-latkowi grozi kara nawet 5 lat więzienia.

źródło: KPP w Żywcu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]amNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy