Mężczyzna zaatakował ratownika i uciekł z karetki. Szczęśliwy finał poszukiwań

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.12.2021 13:15,
Szczęśliwie zakończyły się prowadzone wczoraj w nocy poszukiwania 43-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.
Mężczyzna zaatakował ratownika i uciekł z karetki. Szczęśliwy finał poszukiwań

We wtorek (21.12) przed 20.00 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że 43-latek w czasie transportu do szpitala zaatakował ratownika medycznego i uciekł z karetki w masyw górski.

Sytuacja była bardzo poważna bowiem, jak ustalili policjanci, mężczyzna cierpiał na zaburzenia zachowania, był ubrany nieadekwatnie do temperatury - było bardzo zimno i intensywnie padał śnieg.

Ostatnie ślady wskazywały też, że mężczyzna mógł wejść do rzeki. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w których brali udział policjanci wraz z psem tropiącym, strażacy z PSP oraz strażacy ochotnicy z Kamesznicy, Milówki, Nieledwi oraz Zwardonia. Po pewnym czasie, dzięki zaangażowaniu i współdziałaniu służb, mężczyzna został odnaleziony. Z objawami wyziębienia trafił pod opiekę lekarzy. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania! - informuje żywiecka policja.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy