Mieszkańcy pomogli ustalić mężczyznę, który przywłaszczył sobie portfel

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.10.2020 11:16,
Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o przywłaszczenie telefonu komórkowego marki iPhone 7 w autobusie miejskim w Bielsku-Białej w dniu 17 sierpnia 2020 roku.
Mieszkańcy pomogli ustalić mężczyznę, który przywłaszczył sobie portfel

Do zdarzenia doszło 17 sierpnia 2020 roku około godziny 16.35 w Bielsku-Białej przy ul. 3 Maja. Autobusem miejskim linii nr 1 podróżowała pokrzywdzona, która wysiadając na przystanku przy Hotelu Prezydent, pozostawiła na siedzeniu telefon. Następnie do autobusu wszedł mężczyzna, który zabrał i przywłaszczył sobie urządzenie.

Sprawą zajęli się śledczy z Komisariatu I w Bielsku-Białej. Moment przywłaszczenia telefonu zarejestrowała kamera w autobusie, a stróże prawa zdecydowali się opublikować wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańców Bielska-Białej śledczy ustalili jego tożsamość. To 60-letni mieszkaniec Bielska-Białej. Za przewłaszczenie telefonu grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Nie reagujesz — akceptujesz! To kampania społeczna śląskiej Policji, która ma na celu przede wszystkim ograniczenie liczby przestępstw pospolitych, między innymi poprzez zwiększenie świadomości obywatelskiej i wzmocnienie reakcji mieszkańców regionu na naruszenia prawa szczególnie dla nich uciążliwe. Bezpieczeństwo publiczne to nasza wspólna sprawa i wspólna troska.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy