Młodzi wandale poszukiwani przez bielską policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.11.2020 12:17,
Policjanci zwalczający przestępczość nieletnich z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców kradzieży elementów marketingowych Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej.
Młodzi wandale poszukiwani przez bielską policję

Do zdarzenia doszło 4 października 2020 roku, około godziny 13 w Bielsku-Białej na terenie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 21. Trzech nieletnich podejrzewanych jest o dokonanie kradzieży 4 elementów marketingowych wartości 2.700 złotych. Wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Publikujemy wizerunki, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Nieletni sprawcy czynu kalanego odpowiadać będą przed sądem rodzinnym.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, o kontakt z Wydziałem Prewencji KMP w Bielsku-Białej, tel. 47 85 712 60, 47 85 713 29 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Poczta elektroniczna [email protected]

- informuje w komunikacie bielska policja.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy