Mobilna kamera wyłapuje kierowców, którzy łamią zakaz

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.02.2021 14:38,
Jak na razie sporządzono kilkadziesiąt wniosków o ukaranie kierowców.
Mobilna kamera wyłapuje kierowców, którzy łamią zakaz

Jak informuje Miejski Zarząd dróg z Bielska-Białej, na podstawie zgromadzonej dokumentacji filmowej pochodzącej z mobilnej kamery, MZD przekazał policji kilkadziesiąt wniosków o ukaranie kierowców łamiących przepisy związane z przekroczeniem dopuszczalnego tonażu pojazdów.

Mobilny zestaw monitoringu wizyjnego przez ostatnie dni dokumentował wykroczenia w Hałcnowie, na wjeździe w ulicę Zagrody. Podstawą do skierowania na policję zarejestrowanych zdarzeń jest łamanie przepisów ustawy o drogach publicznych, przekładające się w tym przypadku na ewidentne niszczenie nawierzchni wymienionej ulicy.

Mobilna kamera z oznaczeniem o prowadzeniu monitoringu wizyjnego już niebawem trafi w kolejne miejsce. Jego lokalizacja będzie ustalona w oparciu o napływające do MZD informacje dotyczące punktów w mieście, w których notorycznie są łamane drogowe przepisy.
źródło: MZD Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy