Motocyklista miał dużo szczęścia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.05.2020 13:25,
Motocyklista miał dużo szczęścia
Jak informuje żywiecka policja, do zdarzenia doszło wczoraj, około 17.35, w Żywcu na ul. Krakowskiej.

Policjanci wstępnie ustalili, że 26-letni mężczyzna, kierując motocyklem kawasaki nie zachował należytej ostrożności i przewrócił motocykl, który następnie uderzył w barierę energochłonną. Jak ustalili policjanci 26-latek był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, którym się poruszał. Za załamanie przepisów ruchu drogowego motocyklista otrzymał mandat karny.

- Pamiętajmy, że najmniejszy błąd za kierownicą motocykla może kosztować życie, bowiem motocyklistów nie chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, czy karoseria pojazdu. Jazda jednośladem jest często naszym hobby, jednak pamiętajmy, że należy korzystać z niego w pełni odpowiedzialnie - podkreslają policjanci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy