Motocyklista zginął w wypadku

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 23.08.2019 10:12,
Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi w czwartkowe popołudnie.
Motocyklista zginął w wypadku

Z policyjnych ustaleń wynika, że do zdarzenia drogowego doszło w czwartek 922.08) o godz. 14.10. Kierujący motocyklem Honda (37-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego), jadąc ulicą Bieruńską w kierunku centrum Pszczyny, zderzył się z kierującą Peugeotem 307 SW, która wyjeżdżała z posesji na ulicę Bieruńską.

- Pomimo długotrwałej reanimacji udzielanej przez załogę karetki pogotowia, czynności życiowych motocyklisty nie udało się przywrócić. Ustalone zostanie czy mężczyzna był trzeźwy. Pobrano od niego krew celem przeprowadzenia badania na zawartość w organizmie alkoholu lub środka odurzającego. Na miejscu wypadku, tj. na ulicy Bieruńskiej w Pszczynie, prowadzone były policyjne czynności celem ustalenia dokładnego przebiegu całego zdarzenia drogowego - informuje policja w komunikacie.
źródło: KPP Pszczyna

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy