Na sygnale do porodu. Niecodzienna akcja bielskich policjantów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.05.2022 09:34,
W policyjnej służbie zdarzają się takie chwile, gdy trzeba sprawnie i profesjonalnie pomóc kierowcy - nawet w niecodziennej sytuacji.
Na sygnale do porodu. Niecodzienna akcja bielskich policjantów

W nocy z soboty na niedzielę mundurowi z bielskiej „trójki” pełnili służbę w centrum miasta. Kiedy patrolowali ulicę Stojałowskiego, przy ich radiowozie zatrzymało się osobowe bmw. Kierowca poinformował mundurowych, że wiezie ciężarną pasażerkę, która prawdopodobnie zaczęła już rodzić.

Mężczyzna nie znał miasta, jak również drogi do szpitala. Był przejęty tym, że na świat właśnie zbliża się jego potomek i pełen obaw, że nie trafi na czas do „porodówki” w Bielsku-Białej. Policjanci postanowili pomóc przyszłym rodzicom. W celu zapewnienia sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego przejazdu, po konsultacji z dyżurnym bielskiej jednostki, na sygnałach pilotowali ich aż do szpitala. Dzięki temu rodzice i spieszące na świat maleństwo bezpiecznie trafili do szpitala.

- Zarówno im, jak i maluszkowi życzymy dużo zdrowia oraz wielu wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych podróży - podkreślają bielscy policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy