Najazd policji na restaurację

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.01.2021 09:30, DK
Do zdarzenia doszło w ostatni weekend.
Najazd policji na restaurację
Pomimo narodowej kwarantanny restauracja „U trzech braci” w Cieszynie otworzyła się w piątek (8.01) i działa stacjonarnie. Restauracja zaprosiła gości na swoim profilu facebookowym


Na miejsce przybyło mnóstwo osób spragnionych włoskiej kuchni oraz policja i kontrola sanepidu.

Według właścicieli działania rządu są bezprawne i stoją w sprzeczności z zapisami konstytucji.

Na miejscu pojawił się także poseł KP Lewica Przemysław Koperski, który po przybyciu pań z Sanepidu stwierdził, że będzie się przyglądał przeprowadzanej kontroli. Pracownice Sanepidu szybko zrezygnowały z kontroli i opuściły restaurację. W sumie pod restauracją pojawiło się około 15 wozów policyjnych (posiłki przybyły nawet z Bielska-Białej).

Restauracja nie poddaje się. Właściciele założyli zrzutkę https://zrzutka.pl/txkzrc
Przecieramy szlaki dla innych firm z branży gastro. W tym momencie potrzebujemy pilnie Waszego wsparcia aby móc się nie poddać aparatowi państwa.
Wszystkim naszym darczyńcom bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. - piszą w opisie zrzutki właściciele restauracji „U trzech braci”.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy