Nakradł perfum w galerii, teraz za to odpowie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.05.2020 19:44,
Dwa razy, dzień po dniu, przychodził do tej samej drogerii w jednym celu.
Nakradł perfum w galerii, teraz za to odpowie
Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który w jednej z bielskich drogerii kradł markowe perfumy. Mężczyzna wpadł w czwartek kiedy usiłował skraść produkty o wartości ponad 800 złotych. Policjanci udowodnili mu jeszcze kilka popełnionych wcześniej kradzieży. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet 5 lat za kratami.


Jak informuje bielska policja, w czwartek przed południem dyżurny trzeciego komisariatu został powiadomiony o kradzieży w jednym z bielskich centrów handlowych. W tamtejszej drogerii personel sklepu ujął mężczyznę, który usiłował wynieść markowe perfumy o wartości ponad 800 złotych. Na miejsce natychmiast zostali skierowani mundurowi, którzy zatrzymali mężczyznę. Sprawą tej i wcześniejszych kradzieży, do których dochodziło w drogerii, zajęli się kryminalni.

Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej trójki ustalili, że 23-latek w kwietniu dwa razy dzień po dniu przychodził do tej samej drogerii. Za każdym razem ze sklepowych półek zabierał perfumy wartości ponad 700, za które nie płacił. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty kradzieży perfum za łączną kwotę blisko 2.300 złotych. Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem bielski sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy