Napad na kierowcę autobusu. Policja publikuje zdjęcia podejrzanego.

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 03.07.2019 12:00, red
Napad na kierowcę autobusu. Policja publikuje zdjęcia podejrzanego.
Policjanci z Komisariatu IV w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej kierowcy autobusu PKM linii nr 7. Do zdarzenia doszło 23 kwietnia 2019 roku, około godziny 10.10 na zatoce autobusowej Komorowicka/Piekarnia. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

- Śledczy z Komisariatu IV w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który w dniu 23 kwietnia 2019 roku, około godziny 10.10 w Bielsku-Białej na zatoce autobusowej Komorowicka/Piekarnia w autobusie PKM linii nr 7 o numerze bocznym 06 przez kopnięcie w plecy kierowcy naruszył jego nietykalność cielesną. Prokurator Rejonowy w Bielsku-Białej - Północ objął ściganiem z urzędu sprawcę tego przestępstwa. Jego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu autobusu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów - czytamy w komunikacie bielskiej policji.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Komorowickiej 235, tel. 3 8270400, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: [email protected] - Gwarantujemy anonimowość! - informuje bielska policja.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy