reklama

Napastnik wtargnął na teren stacji paliw, groził nożem

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2019 16:01,
Napastnik wtargnął na teren stacji paliw, groził nożem
Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój.


Jak podaje policja, do zdarzenia doszło 5 września około godziny 1:20 w nocy w Bielsku-Białej na terenie jednej ze stacji paliw.

Napastnik wszedł na stację i zażądał od obsługi podania mu jednej z serwowanych przekąsek. Załoga poprosiła go o uiszczenie zapłaty. Nie godząc się na to mężczyzna wyjął nóż z rękawa. Bojąc się o własne życie obsługa podała mu towar, z którym napastnik się oddalił.

Wezwani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 48-letni bielszczanin. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Dzisiaj bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy