Naraził życie i zdrowie swojego dziecka?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.09.2020 12:21,
Policjanci z Gilowic w powiecie żywieckim ustalą czy 29-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego naraził swojego pięcioletniego synka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.
Naraził życie i zdrowie swojego dziecka?
Mężczyzna, podczas zasądzonego widzenia z dzieckiem, miał zabrać go na spacer. Przechadzkę zakończył jednak w garażu kolegi, gdzie wspólnie spożywali alkohol. Gdy 29-latek nie wracał z synkiem o wyznaczonej godzinie, zdenerwowana matka dziecka o pomoc poprosiła policjantów.


Gdy policjanci przyjechali na miejsce kobieta powiedziała im, że 29-latek miał widzenie z ich synkiem i zabrał go na spacer. Mieli wrócić do 19.00, jednak mimo upływającego czasu, mężczyzny nie było. W czasie tych ustaleń 29-latek pojawił się na miejscu. Towarzyszył mu jego 5-letni synek. Jak ustalili policjanci, mężczyzna zamiast na spacer, zabrał dziecko do swojego znajomego, z którym w garażu spożywał alkohol.

29-latek alkohol spożywał również po drodze, gdy wracał już z dzieckiem. Gdy policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości okazało się, że ma on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Chłopczyk, na szczęście cały i zdrowy, trafił pod opiekę matki. Śledczy ustalą teraz czy 29-latek swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraził swojego synka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Jeżeli tak, w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy