Narkotyki na szkolnym boisku. Sprawcy zatrzymani

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 09.04.2019 09:35,
22-latek i dwóch 18-latków nie mieli jednak sportowych zamiarów.
Narkotyki na szkolnym boisku. Sprawcy zatrzymani
Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu bielskiego, którzy przynieśli na boisko szkolne w Międzyrzeczu Górnym narkotyki.

- Młodzi mężczyźni posiadali przy sobie po kilka porcji marihuany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zajęli się nimi kryminalni z bielskiego referatu narkotykowego. Usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstw z ustawy antynarkotykowej. Każdemu z nich grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności - informuje bielska policja.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na boisku szkolnym w Międzyrzeczu Górnym. W miejsce, gdzie popołudniami młodzież przychodzi grać w piłkę i spędzać aktywnie wolny czas przyszło także trzech młodych mężczyzn. 22-latek i dwóch 18-latków nie mieli jednak sportowych zamiarów. Ich podejrzane zachowanie zwróciło uwagę policjantów z wydziału prewencji bielskiej komendy, którzy w nieumundurowanym patrolu pełnili w tym rejonie służbę.

Jak się okazało młodzi mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę. Każdy z nich posiadał przy sobie po kilka porcji tego narkotyku, które następnie zostały zabezpieczone przez policjantów. Cała trójka została zatrzymana, a po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

- Rejon, gdzie doszło do zatrzymania jest objęty planem działania priorytetowego dzielnicowego z komisariatu w Jasienicy. Jest to element programu "Dzielnicowy bliżej nas". Dzielnicowy Międzyrzecza objął szczególnym nadzorem okolicę szkolnego boiska, gdzie w przeszłości dochodziło do zakłócania ładu i porządku publicznego. W to miejsce kierowane są dodatkowe patrole Policji - czytamy w policyjnym komunikacie.

źródło: KMP Bielsko-Biała, foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy