Narkotyki przy poszukiwanym mężczyźnie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.11.2020 11:36,
Policyjni wywiadowcy zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu bielskiego.
Narkotyki przy poszukiwanym mężczyźnie

Jak informuje bielska policja, w piątek późnym wieczorem policjanci z bielskiego wydziału prewencji patrolowali okolicę Bujakowa. W rejonie ulicy Bielskiej zauważyli mężczyznę, którego rozpoznali z rejestru osób poszukiwanych.

Postanowili go wylegitymować. Mężczyzna chciał uniknąć zatrzymania i podawał nieprawdziwe dane osobowe. Stróże prawa jednak nie zdali się zwieść. Po potwierdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany przez bielską prokuraturę w związku z toczącym się w jego sprawie postępowaniem karnym. Podczas zatrzymania ujawnili przy nim kilka porcji amfetaminy.

Policjanci zabezpieczyli narkotyk. Mężczyzna jest także podejrzewany, że kilka razy prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. 33-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy