Nastolatka ugodzona nożem przez szkołą w Bielsku-Białej [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.05.2022 14:10,
Do zdarzenia doszło w czwartek po południu.
Nastolatka ugodzona nożem przez szkołą w Bielsku-Białej [AKTUALIZACJA]
Do szpitala trafiła 12-latka, która w czwartek (5.05) około godziny 13:00 została ugodzona nożem w Bielsku-Białej. Napastnik zadał jej kilka ciosów.

Do zdarzenia doszło przed szkołą podstawową nr 22 przy ulicy Grota Roweckiego w Bielsku-Białej. Napastnik - 41-letni mężczyzna - został zatrzymany przez policję.


Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Poniżej komunikat bielskiej polic ji w tej sprawie:

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 13.00 przed wejściem do budynku szkoły podstawowej przy ulicy Grota-Roweckiego. 41-letni mieszkaniec Bielska-Białej, z nieustalonych dotychczas powodów, zaatakował 12-letnią dziewczynkę, zadając jej kilka ciosów nożem. Uczennica, z obrażeniami zagrażającymi jej życiu, została przetransportowana do szpitala. Mężczyzna bezpośrednio po zdarzeniu zbiegł, jednak chwilę późnej został zatrzymany przez policjantów. Na miejscu pracują kryminalni oraz policyjni technicy. Śledczy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności samego zdarzenia, jak również motywy, jakimi kierował się sprawca.

foto: Śląska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy