Nastolatka zatrzymana z narkotykami

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.01.2021 10:48,
Bielscy policjanci zatrzymali w miniony weekend 17-latkę, która posiadała kilkanaście tabletek extasy oraz jej 21-letniego znajomego, który miał przy sobie marihuanę. Obydwoje po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty.
Nastolatka zatrzymana z narkotykami

Jak informuje bielska policja, w piątek (8.01) wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku patrolowali okolice Rybarzowic, kiedy na jednej z dróg technicznych obwodnicy drogowej zauważyli zaparkowany osobowy pojazd renault.

Podjechali do niego, aby sprawdzić, czy kierowca nie potrzebuje pomocy. Wewnątrz pojazdu zastali 4 młodych ludzi, którzy wyraźnie denerwowali się zainteresowaniem policjantów. Kierowca samochodu ani pasażerowie nie potrafili logicznie wyjaśnić, dlaczego zjechali na drogę techniczną. W trakcie czynności okazało się, że 17-letnia mieszkanka powiatu oświęcimskiego posiadała przy sobie kilkanaście sztuk tabletek extasy, a jej 21-letni znajomy, mieszkaniec powiatu bielskiego marihuanę.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a osoby podejrzane o ich posiadanie trafiły do bielskiej komendy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie obydwoje usłyszeli zarzuty. Za posiadanie każdej z zatrzymanych osób grozi teraz kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy