Nie był w stanie poruszać się i mówić. Miał prawie 5 promili!

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 27.01.2020 10:00, ap
34-letni rekordzista leżał przy banku. Nie mógł wstać, ponieważ był kompletnie pijany.
Nie był w stanie poruszać się i mówić. Miał prawie 5 promili!
Kilka dni temu dyżurny straży miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące leżącego mężczyzny przy jednym z banków przy ulicy Niepodległości.- Gdy strażnicy przybyli na miejsce zauważyli opartego o ścianę mężczyznę, który miał problemy z poruszaniem się o własnych siłach, jak również bełkotliwie się wypowiadał. Okazał się to być znany osobiście funkcjonariuszom 34-letni mieszkaniec Czechowic - relacjonują mundurowi.

Początkowo mężczyzna został przewieziony do Ośrodka przeciwdziałania problemom alkoholowym w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia.

Jednak po zbadaniu 34-latka, okazało się, że ma on prawie 5 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Lekarz zadecydował o zabraniu czechowiczanina przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy