Nie miał maseczki, ma problemy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.04.2020 09:41,
Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany!
Nie miał maseczki, ma problemy
Policjanci z Łodygowic zatrzymali 39-letniego mieszkańca Bielska-Białej. Mężczyzna zwrócił uwagę mundurowych bowiem nie miał wymaganego zakrycia twarzy. Gdy stróżę prawa podeszli do niego i chcieli go pouczyć o obowiązujących przepisach, mężczyzna zaczął nerwowo się zachowywać. W czasie legitymowania okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, bowiem ma do odbycia karę pozbawienia wolności.


W sobotę około 19.15 w Lipowej, policjanci z komisariatu w Łodygowicach, zauważyli idącego ulicą mężczyznę, który nie miał maseczki. Mundurowi podeszli do niego i chcieli pouczyć go o obowiązujących przepisach zakrywania ust i nosa. W czasie rozmowy mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci ustalili, że jest to 39-letni mieszkaniec Bielska-Białej.

W czasie dalszych sprawdzeń okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku- Białej i ma do odbycia karę pozbawienia wolności. 39-latek został zatrzymany i trafił do aresztu.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy