Nie wiedział, po co wezwał policję

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.10.2019 14:17, ap
Jeden z mieszkańców powiatu żywieckiego zadzwonił na policję. Mężczyzna twierdził, że w jego domu doszło do włamania.
Nie wiedział, po co wezwał policję
W piątek ok. godz. 19.35 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do domu w Lalikach.Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Mundurowi nie znaleźli żadnych śladów włamania do budynku.

Mężczyzna, który wezwał pomoc, nie potrafił wytłumaczyć powodu zgłaszanej interwencji. Za bezpodstawną interwencję 43-latek został ukarany mandatem karnym.

- Pamiętajmy, że wzywając bezpodstawnie policję, można przyczynić się do nieudzielenia pomocy innej osobie, która naprawdę takiej pomocy potrzebowała, a do której, w wyniku głupiego żartu, patrol policji nie dotarł - apeluje asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy