Nie zapiął pasów. To był początek jego problemów

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.03.2023 11:06,
Nie zapiął pasów. To był początek jego problemów
Kilka dni temu około 15.40 policjanci z Gilowic zauważyli kierującego oplem, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dali mu więc sygnał do zatrzymania się. Jak ustalili, za kierownicą siedział 60-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. W trakcie czynności policjanci wyczuli od niego alkohol, dlatego sprawdzili jego stan trzeźwości.

Okazało się, że 60-latek miał w organizmie 0,7 promila alkoholu. Na tym jednak nie koniec jego przewinień. Jak ustalili mundurowi, termin ważności jego prawa jazdy upłynął trzy lata temu, a samochód, którym wyjechał na drogi, nie miał aktualnych badań technicznych.

Teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet 2-letni pobyt w więzieniu. Odpowie również za wykroczenia popełnione w ruchu drogowym.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy