Niebezpieczna sytuacja. Pożar w tunelu drogowym

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.08.2019 08:30,
Niebezpieczna sytuacja. Pożar w tunelu drogowym
W poniedziałek (26.08) przed godziną 17:00 strażacy otrzymali zgłoszenia o pożarze w tunelu drogowym "Emilia" w Lalikach.

- Okazało się, że ogniem objęte są kable doprowadzające napięcie do transformatora średniego napięcia zasilający cały obiekt. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przy pomocy gaśnicy śniegowej zagaszeniu palących się elementów. Kamerą termowizyjną sprawdziliśmy pozostałe pomieszczenia budynku. W czasie prowadzonych działań tunel był całkowicie zamknięty - informują strażacy z OSP Milówka.

Nikomu nic się nie stało.

Tunel "Emilia" w ciągu drogi ekspresowej S-1 oddany do użytku 5 marca 2010 roku ma długość 678 m i jest najdłuższym tunelem pozamiejskim w Polsce.


foto: OSP Milówka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy