Niebezpiecznie w bielskim zakładzie! Ewakuowano 270 osób

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 07.11.2019 13:43, ap
W hali produkcyjnej jednego z zakładów na terenie Bielska-Białej pojawił się wyczuwalny zapach gazu. Do akcji wkroczyli strażacy. Ewakuowano 270 pracowników.
Niebezpiecznie w bielskim zakładzie! Ewakuowano 270 osób
W czwartek (07.11) ok. godz. 11:00 w zakładzie przy ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej pojawił się gaz.


Na miejsce rozdysponowanych zostało kilka jednostek straży pożarnej. W akcji udział bierze także pluton ratownictwa chemicznego.

- Wykryto stężenie gazów palnych przy studzienkach kanalizacyjnych. Na miejsce wezwano pogotowie gazowe, które wykluczyło możliwość wycieku gazu z instalacji - mówi kpt. Patrycja Pokrzywa z bielskiej straży pożarnej.

Strażacy wtłaczają wodę do studzienek kanalizacyjnych w celu ich przepłukania. Ich dalsze działania zależą od wyników stężenia gazu w studzienkach po następnym pomiarze.

Na razie nie wiadomo skąd wyciek gazu w zakładzie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy