Niebezpieczny poranek na drogach. W ciągu godziny doszło do dwóch wypadków

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 22.10.2019 14:02, ap
Dzisiejszy poranek nie należał do spokojnych. Rano doszło do dwóch groźnych wypadków drogowych. Najpierw kierowca volkswagena potrącił starszego mężczyznę, niedługo potem pod kołami samochodu znalazła się 15-latka.
Niebezpieczny poranek na drogach.  W ciągu godziny doszło do dwóch wypadków
We wtorek (22.10) w naszym powiecie doszło do dwóch wypadków drogowych z udziałem pieszych.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce ok. godz.,6:00 w okolicach skrzyżowania ul. Wyzwolenia i Witosa w Bielsku-Białej. Z policyjnych ustaleń wynika, że 37-letni kierowca volkswagena potrącił 71-latka. Pieszy mieszkaniec Bielska-Białej był nietrzeźwy i przechodził w miejscu niedozwolonym.

Nie minęła godzina, a w Pisarzowicach doszło do kolejnego wypadku. Tym razem przechodzącą przez pasy 15-latkę potrącił kierowca volkswagena caddy. Samochód wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Dziewczyna doznała urazu nogi i trafiła do Szpitala Pediatrycznego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy