Niespokojne popołudnie na drogach. Jedna osoba zginęła, jedna jest ranna

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.04.2019 16:27,
Niespokojne popołudnie na drogach. Jedna osoba zginęła, jedna jest ranna
Policja ustala przyczyny wypadku do którego doszło w niedzielne popołudnie w Międzybrodziu Żywieckim na ulicy Górskiej [">na zdjęciach]. Miało tam miejsce zderzenie dwóch samochodów. Jak informują strażacy z OSP Międzybrodzie Żywiecka, poszkodowana została jedna z pasażerek.

- Działania na miejscu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowane, odpięciu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz neutralizacji płynów które wydostały się na jezdnię - informują strażacy.

Również w niedziele popołudnie do wypadku doszło w Bielsku-Białej na drodze S52 w rejonie Węzła Komorowice. Na jezdni w kierunku Cieszyna motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym. Niestety, ok. 40-letniego motocyklisty nie udało się uratować.

Wypadek w Bielsku-Białej


Wypadek w Międzybrodziu


foto: OSP Międzybrodzie Żywieckie
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy