Niespokojny piątek na drogach. Wypadki i kolizje

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.02.2020 16:10, foto: OSP Węgierska Górka
Wystarczyło trochę śniegu....
Niespokojny piątek na drogach. Wypadki i kolizje
W piątek (28.02) po południu do groźnego wypadku doszło na DK1 w Węgierskiej Górce [foto powyżej]. Po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką droga jest zablokowana. na miejscu są służby ratownicze.

A poniżej zdarzenie z ulicy Podgórskiej w Międzybrodziu, gdzie w piątek rano auto wpadło w poślizg najechało na skarpę, a następnie przewróciło się na bok i zablokowało drogę. Nikomu nic się nie stało.

foto: Straż Międzybrodzie

Natomiast w piątek (28.02) przed godziną siódmą rano na ulicy Bielskiej w Jaworzu w trakcie dojazdu do wypadku drogowego w Grodźcu, samochód ratowniczo-gaśniczy chcąc uniknąć zderzenia z samochodem osobowym, który jechał przed nimi i zahamował celem ustąpienia przejazdu samochodowi uprzywilejowanemu, zjechał na przeciwległy pas.


- Kierowca wozu strażackiego,aby uniknąć czołowego zderzania z drugim jadącym z naprzeciwka samochodem odbił w bok w wyniku czego utracił panowanie na śliskiej nawierzchni i przewrócił samochód na poboczu. Pięciu strażaków z JRG nr 2 w Bielsku-Białej jadących wozem strażackim nie odniosło poważniejszych obrażeń. Do wypadku w Grodźcu pojechał drugi zastęp - st.kpt.mgr inż. Patrycja Pokrzywa, oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej


Pozostaje jedynie zaapelować o ostrożniejsza jazdę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy