Nieszczęśliwy wypadek. Z samochodu do potoku

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 14.07.2019 16:14, red
Nieszczęśliwy wypadek. Z samochodu do potoku
W niedzielę (14.07) służby ratownicze interweniowały przy ulicy Wiślańskiej w Szczyrku, gdzie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Okazało się, że mężczyzna wychodząc z samochodu osobowego... spadł z 15-metrowej skarpy do znajdującego się obok jezdni potoku.

- Po przybyciu, zabezpieczono miejsce zdarzenia, oraz zlokalizowano położenie poszkodowanego. Następnie strażacy z naszej jednostki przystąpili do działań ratowniczych. Opatrzono poszkodowanego, po czym przy użyciu deski typu nosze, oraz pomocy strażaków z JRG 1 przetransportowano mężczyznę z trudnego terenu, przekazując go tym samym Zespołowi Ratownictwa Medycznego - informują strażacy z OSP Szczyrk.

foto: OSP Szczyrk


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy