Nocny pościg za 19-letnim kierowcą z narkotykami

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.04.2021 09:04,
Mundurowi z Jasienicy zatrzymali 19-latka, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej.
Nocny pościg za 19-letnim kierowcą z narkotykami

W środę tuż przed 4 nad ranem policjanci z Komisariatu Policji w Jasienicy patrolowali okolicę Międzyrzecza Dolnego. W rejonie niskoemisyjnej strefy ekonomicznej zauważyli osobową hondę, której kierujący na widok policyjnego radiowozu zawrócił i zaczął się oddalać, gwałtownie przyspieszając. Stróże prawa postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, w tym celu dając stosowne sygnały świetlne oraz dźwiękowe.

Kierowca hondy nie zatrzymał się jednak, tylko zdecydowanie przyspieszył, próbując uciec policjantom. Patrol rozpoczął pościg, powiadamiając dyżurnego komisariatu o tym fakcie i kierunku ucieczki hondy. Stróże prawa po kilku minutach skutecznie zatrzymali osobówkę, uniemożliwiając jej dalszą jazdę, a kierowcy pieszą ucieczkę. Wtedy za kierownicą rozpoznali 19-latka, którego ponad tydzień temu zatrzymali za posiadanie narkotyków.

Jak się chwilę później okazało, powodem ucieczki było to, że miał przy sobie marihuanę i amfetaminę, które znaleźli podczas jego przeszukania. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 19-letni mieszkaniec Bielska-Białej trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został doprowadzony do komisariatu w Jasienicy, gdzie usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i niezatrzymania się do policyjnej kontroli drogowej. Za wszystkie występki grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bidelsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy