Nocny pożar w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.06.2023 08:30,
Nocny pożar w Bielsku-Białej
W czwartek (1.06) po godzinie 22:00 strażacy interweniowali przy ulicy Lipnickiej w Bielsku-Białej, gdzie doszło do pożaru drewnianego budynku gospodarczego.

- Kiedy jednostki przybyły na miejsce zdarzenia, ogniem objęty był cały budynek o wymiarach ok 4m x 4m. Strażacy podali dwa prądy wody. Po ugaszeniu wnętrze obiektu dokładnie sprawdzono - brak osób poszkodowanych. Drewnianą konstrukcję szopy rozebrano i ponownie przelano. Sąsiadujący budynek sprawdzono z zewnątrz kamerą termowizyjną - brak zagrożenia. Na tym działania zakończono. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi obecna na miejscu policja - informuje PSP w Bielsku-Białej.

foto: PSP Bielsko Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy