Nowe przypadki zarażeń koronawirusem u mieszkańców województwa śląskiego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.03.2020 18:02, red
Ministerstwo podało nowe dane
Nowe przypadki zarażeń koronawirusem u mieszkańców województwa śląskiego

W sobotę (21.03) wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 40 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 19 osób z woj. łódzkiego, 7 osób z woj. śląskiego, 5 z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. pomorskiego i 1 osoby z woj. małopolskiego.

Do tej pory w województwie śląskim potwierdzono już w sumie 56 przypadków zakażeń, a w skali całego kraju 492. 5 osób zmarło.

Śląski Urząd Wojewódzki informował w sobotę rano, że wśród nowych osób zarażonych w województwie jest starsza kobieta, która przebywa w szpitalu zakaźnym w Tychach. Drugi z przypadków to starsza kobieta - przebywa w izolacji domowej w stanie dobrym, a znajduje się nadzorem sanepidu w Bielsku-Białej. Trzecia zarażona osoba jest z Bytomia.

Według aktualnych danych do tej pory w Bielsku-Białej odnotowano jedno zachorowanie na koronawirusa, a w powiecie bielskim - dwa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy