Nowe zakażenia i wyleczenia. Niestety, również kolejna ofiara śmiertelna

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.04.2020 10:27, red
Nowe informacje z Podbeskidzia.
Nowe zakażenia i wyleczenia. Niestety, również kolejna ofiara śmiertelna
Jak informuje sanepid w szpitalu w Raciborzu zmarła 64-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego zakażona koronawirusem.

To już czwarta śmiertelna ofiara z powiatu żywieckiego, u której jako przyczynę śmierci podaje się zakażenie koronawirusem. Wcześniej zmarły dwie osoby z Żywca i jedna z gminy Czernichów.


W czwartek rano sanepid poinformował, że na teranie województwa śląskiego przybyło 21 nowych osób zarażonych Covid-19.

Obecność groźnego wirusa wykryto w próbkach pobranych od m.in. 2 młodych mieszkańców Tychów, 4 mieszkańców powiatu bielskiego (7-letnie dziecko, starszy mężczyzna i 2 kobiety: starsza i w średnim wieku).

Aż 31 mieszkańców województwa śląskiego wygrało walkę z koronawirusem, w tym 11 mieszkańców powiatu cieszyńskiego (najstarszy ma 60 lat, najmłodszy 8 lat), 3 mieszkańców powiatu bielskiego: 65-letnia kobieta i mężczyźni w wieku 59 lat i 37 lat.

W szpitalu w Tychach hospitalizowany jest 64-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, u którego w organizmie również nie wykryto już zakażenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy