O krok od tragedii! Pijany 36-latek chciał skoczyć z wiaduktu

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 12.12.2019 08:49, ap
Policjanci uratowali życie mieszkańcowi Bielska-Białej, który chciał popełnić samobójstwo. Mundurowi złapali desperata tuż przed skokiem z wiaduktu.
O krok od tragedii! Pijany 36-latek chciał skoczyć z wiaduktu
Do zdarzenia doszło we wtorek tuż po godzinie 1.00 w nocy.Starszy sierżant Michał Barutowicz i starszy posterunkowy Dawid Jankowski patrolowali ulice miasta.

- Jadąc al. Gen. Andersa na wiadukcie nad drogą, zauważyli siedzącego na barierce mężczyznę. Jego zachowanie wskazywało, że chce skoczyć. Stróże prawa natychmiast zatrzymali radiowóz i ruszyli z pomocą. W ostatniej chwili policjanci złapali desperata, który zdążył już przejść na drugą stronę poręczy, przestał trzymać rękoma barierkę i chciał skoczyć - relacjnuje asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Mundurowi wciągnęli niedoszłego samobójcę na kładkę wiaduktu.

Mężczyzna nie miał zamiaru okazywać policjantom wdzięczności za uratowanie mu życia. 36-latek próbował się wyrywać mundurowym, którzy byli zmuszeni obezwładnić go do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Po zbadaniu desperata przez załogę pogotowia ratunkowego okazało się, że na szczęście nie doznał on żadnych obrażeń.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze doprowadzili go do izby wytrzeźwień. Desperat otrzymał także pomoc psychologiczną.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy