Ogromny pożar w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 22.05.2020 07:27, Zdjęcia: Sylwester Gorząd
W nocy doszło do bardzo dużego pożaru w Bielsku-Białej.
Ogromny pożar w Bielsku-Białej

W nocy z czwartku na piątek doszło do pożaru dwóch budynków - mieszkalnego i gospodarczego - przy ulicy Jeżynowej w Bielsku-Białej. Pomiędzy budynkami ogniem objęte były również zgromadzone materiały palne. To był bardzo duży pożar.

Budynek mieszkalny był obecnie opuszczony. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin, zakończyła się nad ranem. Uczestniczyło w niej kilkudziesięciu strażaków.

Nikomu nic się nie stało. - Działania gaśnicze utrudniał dodatkowo zły stan techniczny budynku, który w każdej chwili mógł się zawalić - informują bielscy strażacy.

Poza jednostkami z PSP w akcji gaśniczej brały również udział zastępy z OSP Stare Bielsko, Mikuszowice Śląskie, Leszczyny, Kamienica, Komorowice Śląskie, a także policja i pogotowie energetyczne.



Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy